Menu
Opcje przeglądania
Producenci
Kontakt

Hazbi Electric

Adres: ul. Lisia 15, 05-410 Józefów

Tel.: 22 812 04 22

Tel mob.: 734 488 411

E-mail: handel@hazbi.com

NIP: 521-223-87-37

Istnieje możliwość odbioru towaru w Józefowie. Proszę przedtem zadzwonić w celu sprawdzenia dostępności.

W naszym sklepie Hazbi.com dostępne są między innymi przekaźniki programowalne-astronomiczne, które oferujemy w korzystnych cenach. Urządzenia te dzięki możliwości samoczynnego wyłączania i załączania obwodu na podstawie astronomicznego wschodu oraz zachodu słońca zwiększają oszczędność w firmie lub domu i zmniejszają zużycie elementów świetlnych. Automatyczne dokonywanie obliczeń przez wbudowany układ scalony zapewnia możliwość nieprzerwanej pracy przez wiele lat, bez konieczności wprowadzania kolejnych danych. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne przekaźniki astronomiczne.

Przekażniki programowalne-astronomiczne

CPA 4.0n Cyfrowy programator astronomiczny Rabbit CPA 4.0n Cyfrowy programator astronomiczny Rabbit
Producent: Rabbit
Cena: 763,65 zł (netto: 620,85 zł )
szt.
zobacz więcej
microBlue 3m Trzy modułowy cyfrowy programator astronomiczny Rabbit microBlue 3m Trzy modułowy cyfrowy programator astronomiczny Rabbit
Producent: Rabbit
Cena: 1 507,83 zł (netto: 1 225,88 zł )
szt.
zobacz więcej
microBlue Cyfrowy programator astronomiczny Rabbit microBlue Cyfrowy programator astronomiczny Rabbit
Producent: Rabbit
Cena: 1 484,51 zł (netto: 1 206,92 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
PZS-5 Przekaźniki zdalnego sterowania Rabbit PZS-5 Przekaźniki zdalnego sterowania Rabbit
Producent: Rabbit
Cena: 109,73 zł (netto: 89,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Termostat-Novatek-TP-12 / do gniazdka 230V Termostat-Novatek-TP-12 / do gniazdka 230V
Cena: 223,95 zł (netto: 182,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Zegar astronomiczny Astro Uno ORBIS Zegar astronomiczny Astro Uno ORBIS
Producent: Orbis
Cena: 308,99 zł (netto: 251,21 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Zegar astronomiczny-Orbis- DataMicro+ / cyfrowy ; przekażnik czasowy Zegar astronomiczny-Orbis- DataMicro+ / cyfrowy ; przekażnik czasowy
Producent: Orbis
Cena: 249,85 zł (netto: 203,13 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Przekaźniki programowalne-astronomiczne – podstawowe funkcje i cechy techniczne

Przekaźniki programowalne-astronomiczne, znane także w świecie elektryki i automatyki jako programatory astronomiczne, są przeznaczone do automatycznego załączania i wyłączania oświetlenia, bez użycia czujników zewnętrznych. Urządzenia te samoczynnie dokonują wszelkich obliczeń czasowych na podstawie kilku podstawowych danych (np. dokładnego czasu oraz szerokości geograficznej). Konfiguracja jest zapisywana w pamięci urządzenia i to na jej podstawie komputer dokonuje dalszych obliczeń. Większość dostępnych modeli pracuje w pełni automatycznie, bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz, a programowanie można wykonać za pomocą bezprzewodowej technologii NFC – Near Field Communication.

Dodatkowe funkcje przekaźników astronomicznych

Niektóre przekaźniki programowalne-astronomiczne mają także mnóstwo funkcji dodatkowych. Warto wśród nich wymienić przerwę nocną. Opcja ta umożliwia czasowe wyłączenie obwodu o konkretnej porze i ponowne jego uruchomienie w wyznaczonym terminie. Większość modeli może realizować swoją funkcję na podstawie astronomicznego zachodu i wschodu słońca, a także zmierzchu i świtu cywilnego czy też sztywnego czasu załączenia i wyłączenia. Niezbędną opcją jest również korekcja, czyli możliwość ustalenia korekcji momentu załączania i wyłączania obwodu.

Do czego służą przekaźniki programowalne-astronomiczne?

Podstawową funkcją przekaźników programowalnych-astronomicznych jest możliwość osiągnięcia dużych oszczędności ze względu na wyłączenie niektórych odbiorników prądu na czas, kiedy nie są niezbędne. Zazwyczaj stosuje się je w przypadku oświetlenia – obwód załącza się automatycznie w momencie zachodu słońca i wyłącza o świcie. To znakomity sposób na oszczędność oraz forma ekologicznego podejścia do kwestii oświetlenia, jest to jedna z zalet automatyki budynków W naszym sklepie znajdziesz przeróżne przekaźniki programowalne-astronomiczne, które oferujemy naszym klientom w doskonałych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Sklep internetowy Shoper.pl